ניתוח לעיצוב קוביות בבטן לגברים

ניתוח קוביות בבטן

קוביות בבטן כבר מזמן הפכו לסמל לכושר, חוזק ובריאות. אז מה הפלא שכולם רוצים לאמץ את המראה הזה? כיום יש קיצור דרך למי שלא מצליח להגיע לתוצאה הנכספת באמצעות אימוני כושר מפרכים או שמוותר על המאמץ מלכתחילה – ניתוח לקוביות בבטן.

למי מיועד ניתוח לעיצוב קוביות בבטן?

הניתוח מיועד לכל גבר בריא ובמשקל תקין שרוצה להגיע למראה של קוביות בבטן, בין שהוא מתאמן בקביעות ובין שהוא מחפש קיצור דרך.

איך מתבצע הניתוח?

ישנן שתי דרכים עיקריות להשיג ריבועים בבטן באמצעות ניתוח פלסטי:

ניתוח שרירי הבטן (Abdominal Etching) – זו השיטה המסורתית להשגת מראה של קוביות בבטן. הניתוח מתבצע כמו ניתוח מתיחת בטן, והוא מתמקד בהסרת עודפי השומן שמכסים את שרירי הבטן כדי לחטב את קו המתאר של המטופל ולהדגיש את השרירים.

השתלת קוביות בבטן – תהליך שבו משתילים קוביות מסיליקון מתחת לעור. המנתח יחתוך שני חתכים קטנים וישתיל בין שש לשמונה שתלים באזור הבטן. השתלים הם רכים, גמישים ומותאמים לתנועה הטבעית של הגוף. התוצאה היא מראה טבעי המאפשר למטופל להמשיך בפעילות השגרתית, כולל אימון שרירי הבטן. לעתים הניתוח משולב עם שאיבת שומן.

שני הניתוחים מתבצעים תחת הרדמה מקומית, ולרוב הם אינם כרוכים באשפוז.

ניתוח קוביות בבטן
ניתוח קוביות בבטן

סיבוכים ותופעות לוואי

כמו בכל ניתוח ישנם סיכונים בהם זיהומים, דימומים ובמקרים נדירים גם פגיעה עצבית. כמו כן, המטופלים עלולים לחוש כאבים מקומיים, אבל הם אמורים לחלוף לאחר מספר שבועות.

כאמור, תהליך החזרה לשגרה לאחר הניתוח הוא מהיר יחסית. לאחר הניתוח יש להסתובב עם חגורת בטן הדוקה במשך מספר שבועות.

כמה זמן אחרי הניתוח תראו קוביות בבטן?  

את תוצאות הניתוח לרוב ניתן לראות לאחר מספר חודשים. מטופלים שיקפידו על תזונה בריאה ומאוזנת, וימשיכו להתאמן ולעסוק בפעילות גופנית ייהנו מתוצאות הניתוח לטווח הארוך.

ניתוח קוביות בבטן
ניתוח קוביות בבטן