ניתוח הגדלת חזה

ניתוחי הגדלת החזה צוברים תאוצה משנה לשנה. כיום מדובר באחד הניתוחים השכיחים ביותר בקרב נשים. חזה גדול נחשב כסמל לנשיות. נשים רבות בוחרות להגדיל את החזה במטרה לשפר את ביטחונן האישי ומראה גופן. רגע לפני הניתוח שיכול לשנות את חייך, בפורטל פלסטיקה תקבלו את כל המידע הדרוש לכן על ניתוחי הגדלת החזה בישראל.

 

למי מתאים ניתוח הגדלת חזה?

ניתוח הגדלת החזה מתאים כמעט לכולן. כיום ניתן לבצע אותו מגיל 18 ומעלה. בין המנותחות מגיעות נשים בעלות חזה אסימטרי או נשים בעלות חזה קטן, וגם נשים לאחר לידות והנקה שבוחרות לעבור ניתוח המשלב בין הרמת חזה והגדלת חזה כדי להחזיר את מראה גופן.

 

מה צריך לדעת לפני ניתוח הגדלת חזה?

לאחר הניתוח תצטרכי להקפיד על מנוחה ותזונה נכונה, ולהימנע מפעילות גופנית לפחות בשבועיים הראשונים. כמו כן ייתכנו כאבים באזור המנותח. רוב הנשים מקבלות אנטיביוטיקה כדי למנוע זיהומים. ישנם נשים שמציינות שלאחר ניתוח הגדלת החזה משתנה התחושה בשדיים, הן רגישות יותר. לרוב אין מה לדאוג זוהי החלמה טבעית של הגוף ותוכלי לחזור לפעילות השגרתית תוך מספר ימים ספורים אך חשוב שתקפידי על ההוראות. וכל מה שנותר לנו לאחל, זה חזרה לשגרה מהירה!

תחום ניתוחי החזה מכיל מידע רב, שיכול לבלבל אתכן. במיוחד בשביל זה ריכזנו עבורכן את המידע הרלוונטי ביותר. תוכלו להשאיר את הפרטים שלכן ותקבלו הצעות ממנתחי החזה המובילים בתחום.