הכל על ניתוח מתיחת פנים

כולנו רוצים פנים יפות ומושלמות ללא כל קמט או כתם, אך למיעוטנו יש פנים שכאלה. החל משנות הארבעים לחיינו (לעיתים גם קודם לכן), חלקנו מתחילים לסבול מקמטים בפנים, עודפי שומן ועור, כתמי שמש ובעיות נוספות הגורמות לפנים להיראות פחות טוב. לשם כך, הומצאו סדרות ניתוחים אשר נקראים בפשטות ניתוחים למתיחת פנים (ובאנגלית Face lift), שמטרתם להפוך את הפנים שלנו לצעירות יותר, רעננות יותר, מתוחות יותר, ובסופו של דבר – יפות יותר. בפורטל זה תוכלו לקבל את כל המידע החשוב והעדכני על תחום מתיחות הפנים בישראל.

מי צריך מתיחת פנים?

מתיחת פנים (או הרמת פנים) הוא למעשה הליך ניתוחי שנועד "למתוח" את הפנים ולהפוך אותן לחלקות וצעירות עד כמה שניתן. במהלך הניתוח מסולקים עודפי עור ושומן מאזור הפנים והצוואר ובמקביל גם ניתן לחזק את שרירי הפנים. כל אלה יכולים להפוך את הפנים שלכם לצעירות בעשר ואפילו בעשרים שנים. כל אדם, גבר או אישה, שמרגישים שהפנים שלהם מקומטות מדי, זקנות מדי ולא מספיק מתוחות ויפות, יכולים ללכת על ניתוח למתיחת פנים, וממש "לחזור אחורה בזמן". טיפולי

יש לציין כי יש גם מספר סוגים של מתיחות פנים שלא דורשות הליך כירורגי (ניתוח), בהם הזרקת בוטוקס, חומצה היאלורונית וחומרי מילוי שונים, שמטרתם לטשטש קמטי הבעה ולהחזיר לפנים את הנפח הטבעי שאבד עם תהליך ההתבגרות.

הצעד הראשון לקראת פנים צעירות

כאשר מחליטים לעבור מתיחת פנים חשוב לברר כמה נושאים חשובים, למשל – איזה סוג של מתיחת פנים הוא המתאים לכם ביותר, מה קורה בזמן הניתוח, אילו טיפולים משלימים ניתן לקבל לאחר מתיחת הפנים, האם יש ניתוחים נלווים וכמה כל זה עולה. את כל השאלות הללו יש להפנות לרופא (המנתח הפלסטי) שבחרתם שיטפל בכם, אך ניתן בהחלט גם לקרוא על מתיחות פנים בפורטל זה ולהגיע מוכנים לפגישה עם הרופא.

חשוב מאוד להתאים את סוג הניתוח למתיחת הפנים באופן ספציפי לכל אדם, תוך התחשבות בסוג העור של המנותח, בגילו ובמצבו הבריאותי. על מנת לקבל את כל המידע העדכני ביותר, תוכלו לגלוש להנאתכם באתר זה ולקרוא כתבות, לקבל המלצות וטיפים וכמובן גם להשאיר את הפרטים שלכם. כל מי שישאיר את פרטיו יוכל לקבל הצעות משתלמות לניתוחי מתיחת פנים ממיטב המרפאות, הרופאים והמנתחים הפלסטיים בישראל.