בוטוקס הטיפול וההשלכות

אחד מההליכים האסתטיים הפופולריים ביותר בארץ ובעולם הוא הבוטוקס או אם לדייק –  זריקות בוטוקס. באמצעות זריקות בוטוקס ניתן להעלים או לצמצם למינימום את הקמטים במצח, סביב העיניים ובמקומות נוספים בפנים. מכיוון שהפנים שלנו הן כה מרכזיות בגופנו, רבים משתמשים בזריקות בוטוקס על מנת להפוך אותן ליפות יותר. זריקות בוטוקס למעשה מוחדרות אל עור הפנים (בעיקר מסביב לשרירים האחראיים על הקמטים) ומעלימות את הקמטים לזמן מסויים. בפורטל זה תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי אודות זריקות בוטוקס בישראל.

מי צריך זריקות בוטוקס?

כל מי שרוצה להעלים או לפחות להפחית את כמות הקמטים בפנים שלו, יכול להיעזר בזריקות בוטוקס. כמובן שיש להתייעץ עם רופא ולוודא כי אתם מתאימים להליך זה. יש לא מעט סוגים של קמטים שיכולים להיווצר בפנים, למשל – "קמטי מחשבה" במצח, קמטים בין הגבות, קמטים סביב העיניים ועוד. את כל אלה ניתן להעלים בעזרת בוטוקס. השימוש בבוטוקס מאושר על ידי משרד הבריאות האמריקאי, האירופאי והישראלי אך חשוב להדגיש כי יש אוכלוסיות מסויימות שאסור להן לקבל זריקות בוטוקס, למשל – נשים בהריון, נשים שמניקות, חולים במחלות שרירים ועוד. חומר הבוטוקס מופק מרעלן הנקרא בוטולינום טוקסין והוא יכול בכמויות קטנות להרפות את הפעילות של שרירים מסויימים בפנים וכך להעלים קמטים לתקופה של מספר חודשים.  בשנים האחרונות התרחב מאוד השימוש זריקות בוטוקס בישראל.

זריקות בוטוקס – כיצד מתחילים?

אם החלטתם שנמאס לכם מהקמטים ואתם חושקים בפנים חלקות ויפות, אתם יכולים לשקול לקבל זריקות בוטוקס. מומלץ כמובן לשוחח עם הרופא שבחרתם, על מנת שיסביר לכם אודות הפרוצדורה, התוצאות של הזריקות, הסיכונים והמחיר. רק לאחר שתקבלו את כל המידע מהרופא שלכם, תחליט אם זריקות בוטוקס מתאימות לכם.

במקביל לשיחה עם הרופא, תוכלו לקבל מידע חשוב ומגוון אודות בוטוקס גם בפורטל זה, בצורה של כתבות, מאמרים, המלצות וטיפים בתחום. על מנת לחסוך בזמן, ניתן להשאיר פרטים ולקבל מאיתנו את ההצעות המשתלמות ביותר לזריקות בוטוקס, מהרופאים ומהמרפאות המובילים בישראל.

הדרך אל הפנים המושלמות מעולם לא היתה קצרה יותר!