בוטוקס

אחת מההמצאות הנפלאות ביותר בהיסטוריה של עולם הניתוחים הפלסטיים וההליכים האסתטיים היא טיפולי הבוטוקס. זריקות בוטוקס מעלימות את קמטי ההבעה ובכך הופכות את המראה של הפנים שלנו לצעירות יותר, רעננות יותר ומושכות יותר. היתרון הגדול של זריקות בוטוקס הוא שמדובר בהליך פשוט, מהיר וגם זול בהשוואה לניתוחי פנים פולשניים.  למעשה, אין מדובר בניתוח פלסטי מכיוון שלא מבוצע כל הליך כירורגי. בכתבה זו נפרט מעט על טיפולי בוטוקס.

מי צריך טיפולי בוטוקס?

אם אתם לא מרוצים מהמראה של הפנים שלכם ומרגישים שיש בהן קמטים מיותרים, חריצים לא יפים והן גורמות לכם להיראות מבוגרים מגילכם הביולוגי, אתם בהחלט יכולים להיעזר בזריקות בוטוקס. בטיפולי בוטוקס מוזרק לפנים הרעלן בוטולינום טוקסין, והוא משתק את השרירים היוצרים את קמטי ההבעה במצח, בין הגבות, בלחיים או סביב השפתיים. טיפול בוטוקס מאפשר לכם, להרגיש טוב יותר עם המראה הפנים שלכם, ובשל כך גם לשפר את הביטחון העצמי ואת  הדימוי העצמי.

דגשים חשובים בטיפולי בוטוקס

אף על פי שאין זה ניתוח פולשני, חשוב מאוד לעבור את הטיפול בקליניקה מקצועית. לפני התהליך מומלץ להתייעץ עם הרופא לגבי סיכונים אפשריים, האם זריקות בוטוקס בכלל מתאימות ליעדים האסתטיים שלכם, היכן בפנים אתם צריכים זריקות בוטוקס, מהן התוצאות הצפויות של טיפולי הבוטוקס, האם תצטרכו לעבור טיפולים נוספים ועוד.