בוטוקס בשפתיים

זריקות בוטוקס בשפתיים הפכו בשנים האחרונות למבוקשות למדי בישראל. עם הגיל והתבגרות מראה הפנים, לא מעט אנשים מתאפיינים במראה שפתיים שמוטות או מוקפות בקמטים. את המראה הזה ניתן לתקן באמצעות זריקות בוטוקס מסביב לשפתיים. בכתבה זו נפרט על התחום המבוקש של זריקות בוטוקס בשפתיים בישראל.

מי צריך בוטוקס בשפתיים?

כל מי שמרגיש שהשפתיים שלו שמוטות מדי, רפויות מדי או פשוט לא מספיק יפות (גם בשל הקמטים שבצידן), יכול לעבור טיפול בוטוקס בשפתיים. לשפתיים יש חלק מרכזי בפנים שלנו ולכן אנשים רבים רוצים לשפר את המראה שלהן. שפתיים שמוטות יכולות להיווצר בשל פגם מולד או בשל שינויים המתרחשים בפנים במהלך החיים. אם אתם רוצים להרים את הזווית של הפה או למלא קמטים שנוצרו באזור השפתיים, זריקות בוטוקס בשפתיים יכולות להתאים לכם במיוחד. כמובן שרצוי לאתר רופא איכותי ומקצועי אשר יודע כיצד להזריק בוטוקס בשפתיים בצורה נכונה ויעילה.

איך מתבצע הטיפול בבוטוקס בשפתיים?

הזרקת בוטוקס בשפתיים מתבצעת באמצעות מחט דקה מאוד ותחת השפעה של חומר מאלחש. החומר המוחדר לשפתיים הוא חומר מיוחד אשר מוחדר בכמות מזערית וגורם לשינוי במראה השפתיים. כל הטיפול הוא קצר מאוד (כרבע שעה) ואינו דורש כלל התאוששות. את התוצאות רואים באופן כמעט מיידי. חשוב להדגיש כי זריקות בוטוקס אינן ממלאות את השפתיים, אלא משפיעות על הפעילות של השרירים באזור וכך מונעות היווצרות קמטים חדשים או העמקת קמטים ותיקים. ההשפעה של זריקות הבוטוקס בשפתיים היא למספר חודשים (4-6 חודשים בממוצע), שלאחריהם יש לקבל זריקות נוספות. אנו ממליצים לשאול את הרופא שלכם את כל השאלות הרלוונטיות לגבי טיפול בוטוקס בשפתיים לפני הטיפול.